PROSBUD

Producent drzwi drewnianych

PL EN

O firmie

Zakład Stolarki Budowlanej PROSBUD funkcjonuje w branży drzewnej od 1992 roku. Głównym przedmiotem działalności zakładu jest produkcja drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z naturalnego drzewa sosnowego.

Oferta PROSBUDU dostosowywana jest do aktualnych potrzeb i wymagań klientów w zakresie funkcjonalności, wzornictwa i kolorystyki. Przedsiębiorstwo stara się, aby jego produkty były unikalnym elementem architektonicznym, podkreślającym indywidualne gusta użytkowników i style pomieszczeń. Komfort i zadowolenie klientów gwarantuje stosowanie wyselekcjonowanego surowca drzewnego, najwyższej jakości akcesoriów, ekologicznych materiałów wykończeniowych oraz innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych.

PROSBUD realizuje zamówienia standardowe i niekonwencjonalne. Obsługa klienta ma charakter kompleksowy i obejmuje również doradztwo techniczne, montaż oraz dostarczanie wyrobów własnym transportem.

Zdobyte przez lata doświadczenie, doskonałe zaplecze materiałowe, zaangażowanie wykwalifikowanej załogi oraz odważne decyzje inwestorskie i marketingowe właścicieli sprawiły, iż PROSBUD jest zauważalnym producentem drzwi, współpracującym z wieloma partnerami handlowymi na rynku krajowym i zagranicznym.

Ceny przedstawione na stronie internetowej w wersji polskojęzycznej dotyczą odbiorców na rynku Polskim, ceny exportowe są cenami umownymi i mogą ulec zmianie w zależności od warunków dostaw i transpotru. Drzwi zewnętrzne mogą pełnić funkcję drzwi wewnętrznych.

Kontakt

Zakład Stolarki Budowlanej
"PROSBUD"
ul. Akacjowa 5
23-415 Księżpol
tel. 84 687 74 38
fax 84 687 72 03
e-mail: biuro@prosbud.com.pl
©2024 Net Partners